I bought an insulated lunch box in the neighborhood pharmacy. It was $10 for buy one take one. I bought two. My kids can have the one each. The other two lunch box will be for their cousins. It is perfect as school is almost here. I am glad that I went to the pharmacy today. It was worth a drive.